U18 nevezett csapatok        Értékszámátlag

  1. Atomerőmű SE Paks                                     2121
  2. Maróczy Géza SE Szeged U18                     2076
  3. Baptista Sakkiskola-A                                    2013
  4. Tapolca VSE U18A                                           1882
  5. Bástya DUSE                                                    1851
  6. Nyíregyházi Vasutas Sport Club-A             1825
  7. MTK  Budapest  U18                                       1691
  8. Baptista Sakkiskola-B                                    1688
  9. Meritum SE Szeged                                       1674
  10. Haladás Szombathely                                   1614
  11. TFSE                                                                    1613
  12. Tapolca VSE U18 B                                          1554
  13. Nyíregyházi Vasutas Sport Club-B            1492
  14. Tapolca VSE U18 C                                          1410
  15. Siklósi Sakk Kör                                                1361
  16. Újpesti KSE                                                       1249

A párosítás alább tekinthető meg!

U18-Rangsor 

  1. Atomerőmű SE Paks                         (2121)

    • Krstulovic Alex                                2338
    • Losonczi Marcell                            2289
    • Tancsa Tamás                                 2105
    • jr. Forgács Attila                             2111
    • Buri Petra.                                       1745
    • Buri Kata                                         1608


  2. Maróczy Géza SE Szeged                  (2076)

    • Tubak Dániel                                   2228
    • Kelemen Dávid                               2179
    • Koszta Benedek                             2138
    • Kocsmár Ákos                                 1887
    • Márkus Molli Amina                      1758
    • Szamkó Szabolcs                           1617
    • Szamkó Hanna                               1469


  3. Baptista Sakkiskola A                        (2013)

    • Csíki Endre                                        2266
    • Bilku András                                     1910
    • Könyves Álmos                                2076
    • Lukács Anna                                     1799
    • Apjok Balázs                                     1553


  4. Tapolca A                                           (1882)

    • Juhász Judit                                   2053 
    • Bakos Balázs                                  1855 
    • Érseki Áron                                     1841 
    • Bencze Balázs Dominik              1779 


  5. Bástya DUSE                                     (1851)

    • Hegedűs Luca                              1862
    • Gulácsi Donát                               1684
    • Herczeg Marcell                           1840
    • Kratzmajer Ákos                          2019
    • Köböl Kitti                                      1345
    • Süli Henrietta                                1172


  6. Nyíregyházi Vasutas Sport Club-A (1825)

    • Varga Marcell                                2150
    • Gyurika Tamás                              1851
    • Blahota Marcell                            1850
    • Papp Regina                                 1447


  7. MTK                                                      (1846)

    • Varga Boldizsár                             1913
    • Koltai Dóra                                     1897
    • Barsi Botond                                 1840
    • Broderick Tamás                          1733
    • Bokorovics Bertalan                    1691


  8. Meritum SE Szeged                          (1674)

    • Tapodi Norman                            2037
    • Varga Gábor                    1910
    • Fülöp Csilla                                    1457
    • Kohári Ákos                             1291

  9. Baptista Sakkiskola B                     (1688)

    • Páter Péter                                   1908
    • Vicze Kata                                     1919
    • Vicze Zsófia                                  1750
    • Balogh Eszter                              1176


  10. Haladás VSE Szombathely             (1614)
    • Borhy Marcell
    • Gömböcz Zsófia                            1976
    • Petróczy Zoltán                              1644
    • Szarka Tibor                                     1457
    • Farkas Boglárka                             1401
    • Nyúli Leila                                        1261
    • Vilics Hanna                                    1379

     11.  TFSE Budapest                               (1613)

  1. Reviczki Roland                                      2095
  2. Gabula Ádám                                          1738
  3. Háromi Benedek                                    1617
  4. Sterbenz Dóra                                          0

     12. Tapolca B                                          (1554)

  • Szőke Kristóf                                            1604
  • Bodó Boglárka                                        1632 
  • Gergely Dániel                                        1599 
  • Tóth Csongor                                          1380 

     13. Nyíregyházi Vasutas Sport Club-B (1492)

  • Orosz Mihály                                            1730
  • Dán Marcell                                             1503
  • Ferku Donát                                            1473
  • Gyurika Roland                                       1332
  • Varga Míra                                                1261

    14. Tapolca C                                             (1410)

  • Kasnya Péter                                            1552 
  • Alexandrova Angelina                           1839 
  • Dobay Bendegúz                                    0
  • Kis Vanda                                                  1195 

    15. Siklósi Sakk Kör                                 (1361)

  • Csőszi Csenge                                          1567
  • Fritz Albert                                                1450
  • Tóth László Márk                                     1427
  • B. Garai Lehel                                           0  
  • B. Garai Etelka                                          0

     16. Újpesti KSE                                         (1249)

  • Schrenk Jázmin                                      1233
  • Harkai Emma                                          1323
  • Defend Bálint                                          1438
  • Dobra Kata                                               0


U18 Selejtező csoportok

 A csoport

B csoport 

 C csoport

 D csoport

 

 ASEPAKS

 Maróczy SE Szeged

Baptista Sakkiskola-A 

 Tapolca VSE U18-A

 

 Bástya DUSE

 Nyíregyházi VSC-A

 MTK 

 Baptista Sakkiskola-B

 

Meritum SE Szeged

 Haladás Szombathely

 Tapolca VSE U18-B

 TFSE Budapest

 

 Nyíregyházi VSC-B

 Tapolca VSE U18-C

 Siklósi Sakk Kör

 Újpesti KSE

 


1. forduló - 17.00h

 A csoport B csoportC csoport D csoport
 ASEPAKS -  Meritum Szeged Maróczy Géza SE Szeged U18 - Haladás Baptista-A - Tapolca VSE-BTapolca VSE-A - TFSE 
 Bástya DUSE - Nyíregyházi VSC-BNyíregyházi VSC-A - Tapolca VSE-C MTK Budapest U18- Siklósi Sakk Kör  Baptista-B - Újpesti KSE

2. forduló - 18.00h

  A csoport B csoport  C csoport  D csoport
 ASEPAKS - Bástya DUSE Maróczy Géza SE Szeged U18 - Nyíregyházi VSC-A Baptista-A - MTK Budapest U18 Tapolca VSE-A - Baptista-B
 Nyíregyházi VSC-B - Meritum SE Tapolca VSE-C-Haladás Siklósi Sakk Kör - Tapolca VSE-B Újpesti KSE - TFSE

3. forduló - 19.00h

 A csoport B csoport  C csoport D csoport
 Nyíregyházi VSC-B - ASEPAKS Tapolca VSE- C - Maróczy Géza SE Szeged U18 Siklósi Sakk Kör - Baptista-A Újpesti KSE - Tapolca VSE-A
 Meritum Szeged - Bástya DUSE Haladás -Nyíregyházi VSC-A Tapolca VSE-B - MTK Budapest U18 TFSE - Baptista - B

 .