U12 nevezett csapatok                 Értékszámátlag

  1. AKSC U12                                                                  1724
  2. Baptista Sakkiskola-A                                           1635
  3. Maróczy Géza SE Szeged U12                            1492
  4. DVTK                                                                          1491
  5. MTK Budapest U12                                                1369
  6. Meritum Rapid U12 - A                                                       1271
  7. Logikusakk Egyesület Kalocsa                          1194
  8. Tapolca                                                                      1183
  9. Baptista Sakkiskola- B                                          1175
  10. Meritum Rapid U12 - B                                                       1147
  11. Szombathelyi Sportiskola- A                              1121
  12. TFSE-A                                                                       1068
  13. TFSE-B                                                                       1049
  14. Sakkmatyi Esztergom                                          1045
  15. Meritum Rapid U12 - C                                                       1000
  16. Szombathelyi Sportiskola- B                              1000

U12 - Rangsor


  1. Aquaréna Kőbánya SC                  (1724)
  • Szabó Márton Nándor 1788
  • Csernyik Márk                1735
  • Földes Márton Gábor   1716
  • Karácsonyi Luca            1658

     2. Baptista Sakkiskola A                    (1635)

  • Bodrogi Bendegúz       2146
  • Ónodi Miklós                  1731
  • Kerekes László                1471
  • Molnár Dalma Réka      1192

     3. Maróczy Géza SE Szeged              (1492)

  • Megyaszai Balázs              1891
  • Vadkerti Vince                    1588
  • Puskás Mihály                    1407
  • Szamkó Bálint                    1083
  • Puskás Gergő                     0
  • Vad Roland                          0
  • Vadkerti Bori                       0

     4. DVTK                                                 (1491)

  • Turcsányi Vince, Gergő 1892
  • Kovács Kristóf               1558
  • Szabó Ákos                    1514
  • Tóth Kinga                      0

     5. MTK                                                    (1369)

  • Gergely Dániel            1599
  • Tóth Rafael                   1383
  • Bíró Dániel                   1332
  • Kiss Inez                        1160
  • Horváth András          1143   

     6. Meritum SE- A                                  (1271).

  • Havasi Gergely             1507
  • Havasi Máté             1308
  • Havasi Huba             1268
  • Csécsei Nikoletta           0
  • Tabit Vivien                     0

     7. Logikusakk Egyesület                   (1194)

  • Baki Bence                     1275
  •  Antal Dániel                  1123
  • Markó Bálint                  1280
  • Kiss Jeremiás                 1075
  • Tóth Fanni                      1196

     8. Tapolca                                            (1183)

  • Tóth Barnabás               1512 
  • Dénes Márk                    1203 
  • Gadó Zsombor              1016 
  • Kis Dalma Letti              0 

     9. Baptis Sakkiskola- B                      (1175)

  • Kerekes János                      1107
  • Balogh Bori                          1135
  • Szalóki Árpád                       1166
  • Gönye László                        1172
  • Tagai Márton                        1225

    10. Meritum SE- B                                 (1147)

  • Laukó Dénes              1408
  • Kármán Gergely              1141
  • Nyulász Ádám              1038
  • Laukó Petra              0
  • Makai Ákos              0.

     11. Szombathelyi Sportiskola A         (1121)

  • András Ferenc                1362
  • Bárdics Márkó                 0
  • Porpáczy Márton            1124
  • Dorner Ilona                     0
  • Ludván Flórián                0

     12. TFSE-A                                              (1086)

  • Nagy Antal                     1344, 
  • Farkas Viktor Maxim   0
  • Győrfi Ádám                  0
  • Hangyál Anna               0

     13. TFSE-B                                              (1049)

  • Tímár Máté                      1195, 
  • Jánosi Bence                  0
  • Hangyál Dóra                 0
  • Sterbenz Anna               0

     14. Sakkmatyi Esztergom                  (1045)

  • Novográdecz Bernát   0
  • Paksai Nikolett              1178
  • Sallai Márton                 0
  • Hegedűs Zsombor      0

    15. Meritum SE- C                                  (1000).

  • Mészáros-Csonka Máté 0
  • Kohári Zalán 0
  • Snejder Laura                 0
  • Mészáros-Csonka Dávid 0
  • Kovács Máté                       0
  • Takács Réka                        0 

    16. Szombathelyi Sportiskola B         (1000)

  • Schatzl Lénárd                 0
  • Ludván Boglárka             0
  • Karádi Dorián                   0
  • Pergel Bence                    0
  • Engelmayer Szofi            0
  • Porpáczy Barnabás.        0
  • Engelmayer Szofi            0

  


Selejtező csoportok


 A csoport

 B csoport

 C csoport

 D csoport

 AKSC U12 

 Baptista Sakkiskola-A   

 Maróczy Géza SE Szeged  

 DVTK

 MTK

 Meritum SE-A    

 Logikusakk Egyesület   

 Tapolca

 Meritum SE-B  

 Szombathelyi SI-A 

 Baptista Sakkiskola-B    

  TFSE - A

 TFSE-B   

 Sakkmatyi Esztergom   

 Meritum SE -C   

 Szombath. SI-B


1. forduló - 17.00h

 A csoport

B csoport 

 C csoport

 D csoport

 AKSC U12 - TFSE-B Baptista Sakkiskola-A - Sakkmatyi Esztergom Maróczy Géza SE - Meritum Rapid U12-C DVTK - Szombathelyi SI-B
 MTK - Meritum Rapid U12-B Meritum Rapid U12-A - Szombathelyi SI-A Logikusakk - Baptista Sakkiskola-B Tapolca - TFSE-A

2. forduló - 18.00h

 

 A csoport

 

 B csoport

 

 C csoport

 

 D csoport

 AKSC U12  - MTKBaptista Sakkiskola-A  -  Meritum Rapid U12-A  Maróczy Géza SE Szeged U12- Logikusakk  DVTK-Tapolca
 TFSE-B - Meritum Rapid U12-B Sakkmatyi Esztergom - Szombathelyi SI-A
 Meritum Rapid U12-C -
Baptista Sakkiskola-B
 Szombathelyi SI-B - TFSE-A

3. forduló - 19.00h

 A csoport

 B csoport

 C csoport

 D csoport

 Meritum Rapid U12-B -  AKSC U12  Szombathelyi SI-A - Baptista Sakkiskola-A   Baptista Sakkiskola-B - Maróczy Géza SE Szeged U12 TFSE-A - DVTK
 MTK - TFSE-BMeritum Rapid U12-A  -  Sakkmatyi Esztergom Logikusakk - Meritum Rapid U12-C Tapolca -  Szombathelyi SI-B - TFSE-A



 .