Döntő U18


                                                                                                         (2020 június 20. szombat 18.50 - 20.30h-ig)

A mérkőzésekel laptop- webkamera használat kötelező!

A zoom szolgáltatásonn folyik az ellenőrzés,  a mérkőzés idejére minden játékban lévő versenyzőnek be kell jelentkeznie!

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/3467342026
Meeting ID: 346 734 2026

1 .helyezésért

   Maróczy SE Szeged - Tapolca VSE

5,5 - 2,5


3. helyezésért

Atomerőmű SE Paks - Nyíregyháza VSE       

5,5 - 2,5


Negyeddöntő  U18

 (2020 június 19. péntek 18.30 - 20.00h-ig)

Nyíregyháza -Maróczy SE Szeged

3,5 - 4,5


Tapolca VSE - Atomerőmű SE Paks

5.0 - 3.0



Nyolcaddöntő csoportok U18 végeredmény

 A csoport B csoport  A csoport 2 3 P H  Bcsoport 2 3 P

 ASE PAKS

Maróczy SE 

  ASE PAKS

3,5 

 1

 2,5

 7.0

 II.

  MARÓCZY SE SZEGED 2 2,5 26,5 II. 

 Nyíregyháza-A

Nyíregyháza-B

  NYÍREGYHÁZA-A

 2

 3

 2,5

 7.5

 I.

  NYÍREGYHÁZA-B  0,51,5  24.0  

 MTK

 Tapolca

 

 MTK BUDAPEST

 2

 3

 1,5

 6.5

 

  TAPOLCA3,5 2,5  28.0  I.

 TFSE

 Siklósi Sakk Kör

 TFSE BUDAPEST 0,5 11,5  3.0   SIKLÓSI SAKK KÖR 2 1,5 25.5  
                

1. forduló - szombat 17.00h

                                A csoport                                                                     B csoport

                        ASE PAKS  - TFSE              3,5 - 0,5                             Maróczy SE - Siklósi Sakk Kör   2.0 - 2.0
                       Nyíregyháza - MTK            2.0 - 2.0                             Nyíregyháza-B - Tapolca            0,5 - 3,5

2. forduló

                                A csoport                                                                     B csoport

                        ASE PAKS - Nyíregyháza.   1.0 - 3.0                              Maróczy SE - Nyíregyháza-B     2,5 - 1,5

                        TFSE Budapest - MTK          1.0 - 3.0                              Siklósi Sakk Kör - Tapolca          1,5 - 2,5

3. forduló 

                               A csoport                                                                      B csoport

                          MTK - ASE PAKS                  1,5 - 2,5                                Tapolca - Maróczy SE                      2.0 - 2.0
                        Nyíregyháza - TFSE            2,5 - 1,5                                Nyíregyháza-B - Siklósi Sakk Kör 2.0 - 2.0



Selejtező csoportok eredménye U-18


1. forduló - 17.00h

 A csoport B csoportC csoport D csoport
 ASEPAKS -  Meritum Szeged
2-2
 Maróczy Géza SE Szeged U18 - Haladás
3-1
 Baptista-A - Tapolca VSE-B
2-2
Tapolca VSE-A - TFSE 
2-1
 Bástya DUSE - Nyíregyházi VSC-B
3-1
Nyíregyházi VSC-A - Tapolca VSE-C 
4-0
MTK Budapest U18- Siklósi Sakk Kör 
3-1
 Baptista-B - Újpesti KSE
3-1


2. forduló - 18.00h

  A csoport B csoport  C csoport  D csoport
 ASEPAKS - Bástya DUSE 
4-0
Maróczy Géza SE Szeged U18 - Nyíregyházi VSC-A
2,5-1,5
 Baptista-A - MTK Budapest U18
2-2
 Tapolca VSE-A - Baptista-B
2,5-1,5
 Nyíregyházi VSC-B - Meritum SE
3-1
Tapolca VSE-C-Haladás
1,5-2,5
 Siklósi Sakk Kör - Tapolca VSE-B
2,5-1,5
 Újpesti KSE - TFSE
1-3


3. forduló - 19.00h

 A csoport B csoport  C csoport D csoport
 Nyíregyházi VSC-B - ASEPAKS
1,5 - 2,5
 Tapolca VSE- C - Maróczy Géza SE Szeged U18
0,5-3,5
 Siklósi Sakk Kör - Baptista-A
2-2
 Újpesti KSE - Tapolca VSE-A
0,5-3,5
 Meritum Szeged - Bástya DUSE
2-2
 Haladás -Nyíregyházi VSC-A
1-3
 Tapolca VSE-B - MTK Budapest U18
0-4
 TFSE - Baptista - B
1,5-2,5

 A  1 2 P
 1 ASE PAKS 2 4 2.5 8.5 1.
 Meritum 2 1 25.0  
 3 Bástya 3 25.0 
 4 Nyíregyháza-B 3 1.5 5.5 2.
 'Meritum nem állt ki a 2. fordulóban, ezért Nyíregyháza a minimális győzelmet kapta. Az egymás elleni mérkőzésen a Bástya nyert, így ők a továbbjutók.


 B  1 2P H
 1 Maróczy  3 2.5 3.5 9.0 1.
Haladás 1 2.5 1 4.5 
 3 Tapolca 0 1.5 0.5 2.0 
 4 Nyíregyháza 4 1.5 3 8.5 2.

 C  1 2 P H
 1. MTK 3 9.0 1.
 2 Baptista 2 2 2 6.0vissza
lépett!
3 Tapolca 2 1.5 0 3.5 
 4 Siklósi Sakk  1 2.5 2 5.5 2.

 D  1 2 P H
 1 Tapolca 2 2.5 3.5 8.0 1.
 TFSE 1 3 1.5 5.5 2.
 3 Baptista 3 1.5 2.5 7.0 vissza-
lépett!
 4 Újpest 1 0.5 2.5 

 .