Döntő U12

(2020 június 20. szombat 17.00 - 18.30-ig)

A mérkőzésekel laptop- webkamera használat kötelező!
A zoom szolgáltatásonn folyik az ellenőrzés,  a mérkőzés idejére minden játékban lévő versenyzőnek be kell jelentkeznie!

Join Zoom Meeting
Meeting ID: 346 734 2026

1 .helyezésért

   AKSC Budapest DVTK Junior Diósgyőr

6.0 - 2.0     


3. helyezésért

Baptista Sakkiskola - Tapolca VSE

3.0 - 5.0


Negyeddöntő U12  

      (2020 június 19. péntek 17.00 -1 8.30-ig)
A mérkőzésekel laptop- webkamera használat kötelező!
A zoom szolgáltatásonn folyik az ellenőrzés,  a mérkőzés idejére minden játékban lévő versenyzőnek be kell jelentkeznie!

Join Zoom Meeting
Meeting ID: 346 734 2026

     AKSC Budapest - Baptista Sakkiskola

6-2


       DVTK Junior Diósgyőr - Tapolca VSE

5-3


         Nyolcaddöntő csoportok U12     

  1.  A csoport

    B csoport 

      A csoport 1 2 3 P H B csoport 1 3 P H
    AKSC U12 Baptista-A AKSC BP 3 4 3 11.0  BAPTISTA-A 4 2 1  7.0 
    Baptista-B MTK Budapest U12 BAPTISTA-B 0 0 4.0  MTK BP 2 2 1.5 5.5 
    Szombathely A DVTK-Junior SZOMBATHELY 0 0.5 1 1.5  DVTK JUNIOR 2 4 3 9.0 
    Tapolca VSE U12 A Logikusakk Egyesület Kalocsa TAPOLCA 1 3.5 4 8.5  LOGIKUSAKK 0 0 2.5 2.5 
                   

1. forduló - szombat 17.00h

                                             A csoport                                                            B csoport

                   AKSC U12 - Tapolca VSE U12A    3.0 - 1.0                                     Baptista-A - Logikusakk                 4.0 - 0.0
                   Baptista-B  - Szombathely A     4.0 - 0.0                                    MTK Budapest U12 - DVTK-Junior 2.0 - 2.0

                                                                                                            

2. forduló 

                                           A csoport                                                            B csoport

                      AKSC U12 - Baptista-B                4.0 - 0.0                                      Baptista-A - MTK Budapest U12  2.0 - 2.0
                     Tapolca U12A  - Szombathely-A 3.5 - 0.5                                       Logikusakk - DVTK-Junior    (Kedd 20.00h)

                                                

3. forduló 

                                           A csoport                                                               B csoport

                        Szombathely A - AKSC U12                                                          DVTK-Junior  - Baptista-A  3.0 - 1.0                                               Baptista-B - Tapolca VSE U12A 0.0 - 4.0                                   MTK Bp. U12 - Logikusakk (Kedd 18.00h)


Selejtező csoportok eredménye U-12


1. forduló - 17.00h

 A csoport

B csoport 

 C csoport

 D csoport

 AKSC U12 - TFSE-B
4-0
 Baptista Sakkiskola-A - Sakkmatyi Esztergom
3-1
 Maróczy Géza SE - Meritum Rapid U12-C
2,5-1,5
DVTK - Szombathelyi SI-B
3,5 - 0,5
 MTK - Meritum Rapid U12-B
3-1
 Meritum Rapid U12-A - Szombathelyi SI-A
1,5-2,5
 Logikusakk - Baptista Sakkiskola-B
1,5-2,5
 Tapolca - TFSE-A
4-0

2. forduló - 18.00h

 

 A csoport

 

 B csoport

 

 C csoport

 

 D csoport

 AKSC U12  - MTK
4-0
Baptista Sakkiskola-A  -  Meritum Rapid U12-A
 2-2
Maróczy Géza SE Szeged U12- Logikusakk 
halasztva
 DVTK-Tapolca
2,5 - 1,5
TFSE-B -Meritum Rapid U12-B
2-2
 Sakkmatyi Esztergom - Szombathelyi SI-A
1,5 - 2,5
 Meritum Rapid U12-C - 
Baptista Sakkiskola-B
0-4
 Szombathelyi SI-B - TFSE-A
1-3

3. forduló - 19.00h

 A csoport

 B csoport

 C csoport

 D csoport

 Meritum Rapid U12-B -  AKSC U12
1-3
 Szombathelyi SI-A - Baptista Sakkiskola- 1-3  Baptista Sakkiskola-B - Maróczy Géza SE Szeged U12
2-2
 TFSE-A - DVTK
0-4
 MTK - TFSE-B
3-1
Meritum Rapid U12-A  -  Sakkmatyi Esztergom
2,5 - 1,5
 Logikusakk - Meritum Rapid U12-C
2-2


 Tapolca -  Szombathelyi SI-B - 
3-1

 A név  I.II.III.  P H
 1.  AKSC Budap 4 4 11.0 1.
 2. MTK Budap. 3 0 3 6.0 2.
 3. TFSE 0 2 1 3.0 
 4. Meritum 1 2 1 4.0 
  
B név  I.II.III.  P H
.1 Baptista-A3238.0 1.
 2. Meritum 1.52 2.5 6.0 
 3. Sakkmatyi1.0 1.5 1.5 4 
 4. Szombathely2,5  2.5 1 6.0 2.

C név  I.II.III.  P H
 1. Maróczy 2.512 5.5 
 2.Logikusakk K 1.5 3 2 6.5 2.
 3.Meritum 1.5 0 2 3.5 
 4.Baptista-B 2.5 4 2 8.5

1. 


 D név  I.II.III.  P H
 1. DVTK 3.52.54.010.0 1.
 2.Tapolca 4 1.5 3 8.5 2.
 3.TFSE 0 3 0 3 
 4.Szombathely 0.5 1 1 2.5 


     

 .